SIRDAŞ

SIRDAŞ Ürünleri

Kaşe denildiğinde akla gelen yegane Türk markası, SIRDAŞ…

1965 yılında İrfan Sırdaş tarafından sadece kaşe lastiği üretimi için açılan küçük bir dükkanla başlayan iş yıllar içinde dünya markası haline gelen bir otomatik kaşe üreticisine dönüştü.

Sırdaş, Türkiye’de modern tesislerde üretim yapan ilk ve tek kaşe üreticisi olmanın yanı sıra sadece 3 nesilde iki yüzü aşkın modele ulaşmanın gururunu taşıyor.

Sırdaş, müşteri memnuniyetini en önemli ilkesi haline getirmiştir. Bu sebeple, sadece yerli piyasada değil, uluslararası piyasalarda da ürün kalitesi ile cazip fiyatı birleştiren sayılı firmalardandır. En üstün kaliteyi, en iyi fiyatlarla, en hızlı hizmetle müşterilerine en yüksek memnuniyeti sunar.

Ticari ve iş etkinlikleriyle küresel ekonomiye kattığı değerlerden öte Sırdaş, Irfan Sırdaş Aile Eğitim Vakfı ile ihtiyacı olan çocuklara ücretsiz eğitim olanakları sunarak sosyal sorumluluklarını da yerine getirmektedir.

Deneyim, bağlılık ve bünyesindeki tüm bireylerin çabalarıyla Sırdaş, yaşam kalitesini yükseltmek için durmadan çalışmaya devam ediyor...

Antalya sırdaş kaşe Ekonomik fiyatlı kaliteli kaşe Antalya'da kaşe imalatı Sırdaş kaşe lazer imalat Sırdaş kaşe 912 işyeri kaşeleri Sırdaş 912 kırmızı renkli kaşe Sırdaş Yerli Malı Kaşe Yurdun Malı Herkez Kullanmalı Sırdaş Yeni Modelleri Boy Boy Kaşeler Kaşe imalatında ülke sınırlarını Aşmaya Başladık Rengarenk Sırdaş Kaşe Ailesi Kaşe Dükkanında Antalya Eczacı Kaşesi Acil

Siparişini Ver, Birazdan Gel Al!

Şimdi, seçtiğiniz kaşenin bilgilerini bize verip hazırlanmasını sağlayabilirsiniz! Şimdi Arayın!