FLOMAN

FLOMAN Ürünleri

1990 Yılında matbaa, reklam, promosyon, kırtasiye ve baskı sektörlerinin ihtiyacı olan makine ve makine ekipmanlarının üretimini gerçekleştirmek amacıyla kurulan Matuya Makine Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. imalatçı ve ihracatçı bir firmadır. Matuya tarafından üretimi yapılan aşağıdaki kaşe ürünlerinin de satışını yapmaktayız.

FLOMAN - Otomatik Kaşe Sistemleri:

25 yıllık sektör deneyimi ile üretimi yapılan Floman Serisi Otomatik Kaşeler sizlere yeni ve mükemmel alternatifler sunuyor. Modern tasarımı, son derece net baskı kalitesi ve ihtiyaca göre geniş boyut seçenekleriyle sizlere yeni bir heyecan yaşamaya davet ediyor.


FLOMAN & MAXOR - Flash Sistem Kaşeler:

Yeni ve son teknoloji olan Flash Kaşe sistemleri, kaşe yapım kolaylığı sağladığı gibi tek renkli ve renkli kaşe yapımında çığır açan bir teknolojidir. Flash kaşe, sistemleri kaşe yapım sürecinin son derece kısa olması ve mükemmel baskısıyla tartışmasız kaşe sektörünün en önemli tercihidir.

Floman Eco 11 ekonomik kaşe Floman Eko 13 Kaşe Antalya Floman Kaşeleri Antalya Kaşe Dükkanında Türkiyenin En İyi ve Hesaplı Kaşesi Kaşe dükkanında Floman Kaşe Antalya'nın En iyi kaşesi Floman Kaşe Kaliteyi Ucuza Alacağın Adres Kaşe Dükkanı Floman Her Modeli Ayrı Kalitede Kaşeler Ucuz Kaşe Adresi Logolu Floman Kaşe Antalya Acil Kaşe Dükkanı Acele Kaşe Dükkanı Ucuz Kaşe Dükkanı

Siparişini Ver, Birazdan Gel Al!

Şimdi, seçtiğiniz kaşenin bilgilerini bize verip hazırlanmasını sağlayabilirsiniz! Şimdi Arayın!